E*Thirteen Κέλυφος BB92/B107/BB121 Ext 41 / Int 30 / Lar 92 107 121
Αποστολή σε 3 ημέρες
Κέλυφος E*Thirteen BB92/B107/BB121 Ext 41 / Int 30 / Lar 92 107 121 thumbnail
Περιγραφή +
Με εξωτερικές διαστάσεις 41 mm, εσωτερικό πάχος 30 mm και προσαρμοσμένα πλάτη 92, 107 και 121 mm, αυτό το κουτί έχει σχεδιαστεί ειδικά για να καλύπτει τις ανάγκες των ποδηλατών που απαιτούν ακρίβεια και αξιοπιστία. Ακολουθούν μερικά βασικά χαρακτηριστικά: