  • Αναφορά: C04-030-01010.
Εσωτερική διάμετρος δυο τηλεφώνων*Πλάτος δυο τηλεφώνων*ΤοποθέτησηΠρότυποΣυνιστώμενος άξονας πιρουνιού**34,8 mm68 mmΣτη σπείρωμαBSA / BSC24 mm / GXP / Dub 29 mm36 mm70 mmΣτη σπείρωμαΙταλικό24 mm37 mm90,5 mmΣυμπίεσηBB 90 (Trek)24 mm / GXP / Dub 29 mm41 mm86,5 mmΣυμπίεσηPF 86 (Shimano)24 mm / GXP / Dub 29 mm41 mm89,5 mmΣυμπίεσηPF 90 (Shimano)24 mm / GXP / Dub 29 mm42 mm68 mmΣυμπίεσηBB 3030mm / Dub 29 mm42 mm79 mmΣυμπίεσηBB Right30mm / Dub 29 mm46 mm61 mmΣυμπίεσηΕιδικό30mm / Dub 29 mm46 mm68 mmΣυμπίεσηPF 3030mm / Dub 29 mm46 mm79 mmΣυμπίεσηBB Right PF 36030mm / Dub 29 mm46 mm86,5 mmΣυμπίεση386 EVO30mm / Dub 29 mm
Χαρακτηριστικά:
  • Πλάτος δυο τηλεφώνων N.C. Πρότυπο Δυο τηλεφώνων BSC
  • BSA Ποιότητα Ρουλετών Χάλυβα Άξονας Πιρουνιού 30 mm