Boostez τις επιδόσεις σας με τον πίσω άξονα e-thru Shimano 12x142 mm για εύκολη εγκατάσταση και συμβατότητα με πλαίσια 12x142 mm. Αναφορά EAXMT70014212.
Αποστολή σε 4 ημέρες
Πίσω άξονας e-thru Shimano ax-mt700 i-type 12x142 mm thumbnail
Περιγραφή +
Axe traversant Shimano EAXMT70014212 συμβατό με σκελετούς που πληρούν το πρότυπο E-Thru σε 12x142 mm.
Λεπτομέρειες :
  • Πρότυπο E-Thru.
  • Συνολικό μήκος : 166mm
  • Μήκος σπείρωσης : 9mm
  • Σπείρωμα : M12X1.5
  • Συμβατός σκελετός 12x142 mm.
  • Αναφορά : EAXMT70014212
Χαρακτηριστικά
Axe Arrière 12 x 142 mm