Axe traversant Shimano EAXMT70014812 συμβατός με τα πλαίσια στο πρότυπο E-Thru Boost σε 12x148 mm.
Λεπτομέρειες :
  • Πρότυπο E-Thru.
  • Συνολικό μήκος: 172mm
  • Μήκος της σπείρωσης: 9mm
  • Σπείρωμα: M12X1.5
  • Συμβατό με πλαίσιο Boost 12x148 mm.
  • Αναφορά: EAXMT70014812
Χαρακτηριστικά
Αξονας Πίσω Boost 12 x 148 mm