Shimano Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-F15-B-275
Αποστολή σε 4 ημέρες
Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-F15-B-275 thumbnail
Περιγραφή +
・Roue Tubeless de qualité SHIMANO ・Permite καλύτερη ευελιξία και πιο επιθετική οδήγηση  »Μεγάλη απόσταση άξονα 110 mm  »Καλύτερη πρόσφυση στις στροφές και στις ανηφόρες  »Βελτιώνει τη στρεπτική ακαμψία της ρόδας ・Διάμετρος της ζάντας: 27.5” ・Πλάτος ζάντας: 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας: αλουμίνιο ・24 ακτίνες καμπύλης τύπου J με διπλή ενίσχυση