Shimano Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-F15-B-29
Αποστολή σε 4 ημέρες
Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-F15-B-29 thumbnail
Περιγραφή +
・Roue Tubeless de qualité SHIMANO ・Permet περισσότερη ευχέρεια و πιο επιθετική οδήγηση  »Μεγάλο διάστημα 110 mm  »Καλύτερη πρόσφυση στις στροφές και ανηφόρες  »Βελτιώνει την ακαμψία του τροχού ・Διάμετρος ζάντας: 29” ・Πλάτος ζάντας: 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας: αλουμίνιο ・24 ακτίνες με καμπύλη J με διπλή ενίσχυση