Shimano Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-F15-275
Αποστολή σε 4 ημέρες
Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-F15-275 thumbnail
Περιγραφή +
・Τubeless ρόδα ποιοτικής SHIMANO ・Διάμετρος ζάντας: 27.5” ・Πλάτος ζάντας: 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας: αλουμίνιο ・Απόσταση αξόνων 100 mm ・24 ακτίνες καμπύλης J με διπλή ενίσχυση