Shimano Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-F15-29
Αποστολή σε 4 ημέρες
Τροχός με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-F15-29 thumbnail
Περιγραφή +
・Δημιουργία Tubeless ποιότητας SHIMANO ・Διάμετρος της ζάντας : 29” ・Πλάτος ζάντας : 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας : αλουμίνιο ・Απόσταση άξονα : 100 mm ・24 ακτίνες J-σχήματος με διπλή ενίσχυση