Shimano Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-R12-B-275
Ανακαλύψτε τον Τροχό MTB 12V με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα της μάρκας Shimano για μια ευέλικτη και επιθετική οδήγηση.
Αποστολή σε 4 ημέρες
Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-R12-B-275 thumbnail
Περιγραφή +
・Tubeless τροχός ποιότητας SHIMANO ・Επιτρέπει καλύτερη ευελιξία και πιο επιθετική οδήγηση  »Μεγάλη απόσταση άξονα 148 mm  »Καλύτερη τραβηχτικότητα σε στροφή και ανηφορικές διαδρομές  »Βελτιώνει την ακαμψία του τροχού  »Συμβατός με φαρδιά ελαστικά ・Μικρότερη διάμετρος αυλάκων για το μικρό γρανάζι 10T ・Διάμετρος ζάντας: 27.5” ・Πλάτος ζάντας: 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας: αλουμίνιο ・24 ακτίνες σε σχήμα J με διπλό ενίσχυση