Shimano Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-R12-B-29
Ανακαλύψτε τον τροχό ΜΤΒ 12V φρένο δισκοφρένου με κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-R12-B-29 για βέλτιστη χειριστικότητα και έλξη.
Αποστολή σε 4 ημέρες
Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-R12-B-29 thumbnail
Περιγραφή +
・Τιμόνι Tubeless υψηλής ποιότητας SHIMANO ・Προσφέρει καλύτερη ευκινησία και πιο επιθετική οδήγηση  »Μεγάλο άνοιγμα 148 mm  »Καλύτερη πρόσφυση στις στροφές και ανηφορικά  »Βελτιώνει τη σ rigidity της ρόδας  »Συμβατό με φαρδύτερα ελαστικά ・Μικρότερη διάμετρος αυλακώσεων, για το μικρό γρανάζι 10T ・Διάμετρος ζάντας: 29” ・Πλάτος ζάντας: 28,8 mm (25C) ・Υλικό ζάντας: αλουμίνιο ・24 ακτίνες J-καμπύλης με διπλή ενίσχυση