Shimano Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα WH-MT601-TL-R12-29
Ανακαλύψτε τον τροχό VTT 12V με δισκόφρενο και κεντρικό κλείδωμα της Shimano, για βέλτιστες επιδόσεις σε όλα τα εδάφη.
Αποστολή σε 24 ώρες
Ρόδα MTB 12V φρένο δίσκου κεντρικό κλείδωμα Shimano WH-MT601-TL-R12-29 thumbnail
Περιγραφή +
・Roue Tubeless de qualité SHIMANO ・Diamètre de cannelures plus petit, pour le petit pignon de 10T ・Diamètre de la jante : 29” ・Largeur de jante : 28,8 mm (25C) ・Matériau de la jante : aluminium ・Entraxe de 142 mm ・24 ακτίνες σε σχήμα J με διπλή ενίσχυση