Mavic Πρόσθιος τροχός E-Acces XR22-CL29QR
Αποστολή σε 3 ημέρες
Πρόσθιος τροχός Mavic E-Acces XR22-CL29QR thumbnail
Υλικό: Αλουμίνιο S6000
Εσωτερικό πλάτος: 22mm
Προβλεπόμενη χρήση
Ελάχιστο μέγεθος ελαστικού: πλάτος 28mm - μέγιστη πίεση 4.1Bar/59PSI
Μέγιστο μέγεθος ελαστικού: πλάτος 64mm - μέγιστη πίεση 2.45Bar/36PSI