Λεπτομέρειες :
  • SM-MA-F203P/P.
  • Συμβατό μόνο με πιρούνι με εργοστασιακό μέγεθος 160 mm.
  • Συμβατό με τοποθέτηση δακτυλίου PM μπροστά 203 mm.
  • +43 mm.
  • Βίδες παρέχονται.
  • Αναφορά : ISMMAF203PPA.
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
IS προς PM
PM προς PM
Χαρακτηριστικά
Μέγεθος Μπροστά 203 mm