Mavic Ζεύγος τροχών Crossride FTS-X INT26QRHG
Αποστολή σε 3 ημέρες
Ζεύγος τροχών Mavic Crossride FTS-X INT26QRHG thumbnail
Περιγραφή +
Έχει σχεδιαστεί και κατασκευαστεί ως ένα ολοκληρωμένο σύστημα, όπου κάθε στοιχείο συμμετέχει στη δημιουργία μιας ποιότητας εμπειρίας οδήγησης για όλα τα εδάφη. Ο ακτινωτός σχεδιασμός αυτής της στεφάνης 21 mm (εσωτερικό πλάτος) αποτελείται από 24 ευθείες και στρογγυλές ακτίνες που εξασφαλίζουν αντοχή και σταθερότητα. Ο μπροστινός άξονας είναι συμβατός με διατρητούς άξονες 15 mm ή γρήγορους κλειδώματος 9 mm. Ο πίσω άξονας έχει σχεδιαστεί για 9 x 135 mm με γρήγορο κλείδωμα.
Η Crossride FTS-X είναι διαθέσιμη σε 26", 27,5" και 29".
Κύρια χαρακτηριστικά
Οι επιδόσεις ενός ποιοτικού συστήματος σε προσιτή τιμή.
Όλα τα εξαρτήματα έχουν σχεδιαστεί κατάλληλα για να σχηματίσουν ένα ολοκληρωμένο σύστημα.
Στεφάνη 21 mm (εσωτερικό πλάτος) για πολύπλευρες επιδόσεις σε κάθε κατάσταση.