Mavic Ζεύγος τροχών Crossride FTS-X INT27.5QRM10
Αποστολή σε 3 ημέρες
Ζεύγος τροχών Mavic Crossride FTS-X INT27.5QRM10 thumbnail
Περιγραφή +
Έχει σχεδιαστεί και κατασκευαστεί ως ένα ολοκληρωμένο σύστημα, όπου κάθε στοιχείο συμμετέχει στη δημιουργία μιας ποιότητας εμπειρίας οδήγησης για όλα τα εδάφη. Ο ακτινωτός σχεδιασμός αυτής της στεφάνης 21 mm (εσωτερικό πλάτος) αποτελείται από 24 ευθείες και στρογγυλές ακτίνες που εξασφαλίζουν αντοχή και σταθερότητα. Ο μπροστινός άξονας είναι συμβατός με διατρητούς άξονες 15 mm ή γρήγορους κλειδώματος 9 mm. Ο πίσω άξονας έχει σχεδιαστεί για 9 x 135 mm με γρήγορο κλείδωμα.
Η Crossride FTS-X είναι διαθέσιμη σε 26", 27,5" και 29".
Στεφάνη 21 mm (εσωτερικό πλάτος) για πολύπλευρες επιδόσεις σε κάθε κατάσταση.