Mavic Ζεύγος τροχών E-Acces XR22-CL29HG-R
Αποστολή σε 3 ημέρες
Ζεύγος τροχών Mavic E-Acces XR22-CL29HG-R thumbnail
Περιγραφή +
Κύρια χαρακτηριστικά
Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των E-BIKE
Ανθεκτικός
Προδιαγραφές
Βάρος
Βάρος ζεύγους: 2350 g
Βάρος μπροστινού τροχού: 1070 g
Ζάντα
Υλικό: Αλουμίνιο S6000
Εσωτερικό πλάτος: 22mm
Διάτρηση: παραδοσιακό (μπροστά/πίσω 32 τρύπες)
Φρεναρίσματος: δισκόφρενο
Διαστάσεις ETRTO: 622x22TC
Ελαστικό: UST Tubeless Ready - Χρησιμοποιείτε με το tubeless ταινία Mavic
Ακτίνες
Σχήμα: λυγισμένο, στρογγυλό (μπροστά και πίσω)
Μπουλόνια: ατσάλι, ABS, διάφανο
Επιτροπή ακτίνων: διασταυρωμένη 2 (μπροστά και πίσω)
Νάυχες
Υλικό σώματος: αλουμίνιο
Σχεδίαση σώματος: CLASSIC
Πρότυπο δίσκου: Center Lock® μόνο
Μέγεθος άξονα: μπροστά 9x100 / πίσω 9x135 - Μόνο γρήγορη κλειδώματος
Μέγεθος άξονα: μπροστά 12x100 / πίσω 12x142
Τεχνολογία ελεύθερης τροχιάς: Αποδεδειγμένη κατασκευή κλιπς
Ελεύθερη τροχιά: Shimano HG δρόμου
Παρέχεται με
Οδηγός χρηστών
Ταινία ζάντας τοποθετημένη στον τροχό
Προβλεπόμενη χρήση
Ελάχιστο μέγεθος ελαστικού: πλάτος 28mm - μέγιστη πίεση 4.1Bar/59PSI
Μέγιστο μέγεθος ελαστικού: πλάτος 64mm - μέγιστη πίεση 2.45Bar/36PSI