Mavic Πίσω τροχός Access RG22-CL700 HG-R
Αποστολή σε 3 ημέρες
Πίσω τροχός Mavic Access RG22-CL700 HG-R thumbnail
Περιγραφή +
Κύρια χαρακτηριστικά
Ζάντες με εσωτερικό πλάτος 22 mm
Οι ζάντες 22 mm δέχονται και ελαστικά δρόμου και gravel πλάτους από 28 mm έως 64 mm.
Απλή και αξιόπιστη κατασκευή
Προδιαγραφές
Βάρος
Διπλό Βάρος: 2250 g
Μπροστινό Βάρος: 1025 g
Ζάντες
Υλικό: Αλουμίνιο S6000
Υψος: 25 mm
Σύνδεσμος: καρφωτός
Εσωτερικό πλάτος: 22 mm
Διάτρηση: παραδοσιακή (μπροστά/πίσω 24 τρύπες)
Φρενάρισμα: δισκόφρενο
Μέγεθος ETRTO: 622x22TC
Ελαστικό: tubetype
Ακτίνες
Υλικό: ατσάλι
Σχήμα: κυρτή, στρογγυλή (μπροστά και πίσω)
Νημάτια: ατσάλι, ABS, διαφανές
Δεσίματα: σταυρωτά 2 (μπροστά και πίσω)
Κέντρα
Υλικό σώματος: αλουμίνιο
Σχέδιο σώματος: ΚΛΑΣΙΚΟ
Πρότυπο δισκόφρενου: Center Lock® μόνο
Υλικό άξονα: αλουμίνιο
Μέγεθος άξονα: μπροστά 9x100 / πίσω 9x130 - Μόνο γρήγορη απελευθέρωση
Μέγεθος άξονα: μπροστά 12x100 / πίσω 12x142
Τεχνολογία ελεύθερης ρόδας: Αποδεδειγμένη κατασκευή χτυπητών
Ελεύθερη ρόδα: Shimano HG δρόμου
Παραδίδεται με
Οδηγό χρήστη
Προβλεπόμενη χρήση
Ελάχιστο μέγεθος ελαστικού: πλάτος 25 mm - max πίεση 6.1Bar/88PSI
Μέγιστο μέγεθος ελαστικού (UST): πλάτος 64 mm - max πίεση 3.5Bar/51PSI